Moderní instalace

Realizujeme moderní i klasické prvky tepelné

vodovodní soustavy. Začíná to důkladným rozvodem a končí zapojením bojlerů, elektro-kotlů, plynových kotlů či tepelných čerpadel a solárních systémů.

Vysoce odborná

instalace vody a topení

Instalace vody nebo topení? Obojí!

 Rádi Vám navrheme kompletní vodoinstalace, provedení vnějších i vnitřních rozvodů vody  nebo úplné zařízení koupelny - instalace van, sprchových koutů, umyvadel, WC, bidetů, baterií a jiných zařizovacích předmětů. Ať už jde o vanu či sprchu, odebíráme výrobky

od renomovaných dodavatelů jako Ravak, Jika, Hans Grohe, Laufen a další. 

Zakázky velkého i malého rozsahu

Orientujeme se jak na domácnosti a instalace v rodinných domech, tak na rozvody vody a topení ve státních institucích (školy, obecní úřady, atd.), montáže kotelen či servis průmyslových objektů.

Navrhujeme topné systémy na míru

Ať už se jedná o topení podlahové, radiátorové či stěnové, vždy Vám doporučíme optimální řešení pro maximální komfort a efektivitu vytápění. 

Často lze s úspěchem kombinovat různé druhy topení a to i v téže místnosti. Váháte jaké řešení zvolit? Využijte možnosti nezávazné konzultace.

Ozvěte se nám

Zašleme Vám komplexní cenovou nabídku instalace vody, topení či tepelného čerpadla.

V případě zájmu za Vámi rádi zavítáme a zkonzultujeme veškeré možnosti.

Stačí vyplnit rychlý kontaktní formulář níže.

 

 

Kotlíkové

dotace

Instalatéři České Budějovice. Poskytujeme odborné montáže a servis veškerých vodoinstalačních a topenářských prací. Nejen v rámci Českých Budějovic a okolí také dodáváme tepelná čerpadla a solární systémy. Pokud máte problém s vodou či topením oceníte naši službu drobné instalatérské práce.

Rychlý kontakt
+420 603 762 996
info@ekotop-cb.cz

© Ekotop-CB 2020

Pomůžeme Vám s dotací
20 let na trhu!